NOVINKY


 

k pani lekárke chodil syn, dcéra, ešte stále chodí manžel. Syn je pracovne v Amerike, už 3 roky. Riešil si tam alergológa. Vypytovali sa na jeho liečbu, imunizáciu, kvapky, potom sezónne injekcie. Vysoko ocenili prístup našej lekárky a dokonca ten americký lekár povedal, že sme oveľa ďalej v liečbe. Za mňa za celú rodinu poklona, obdiv a ďakujem.

V poslednom čase k nám chodia pacienti bez svojej zdravotnej dokumentácie (kompletnej). V tomto prípade nie sú vyšetrení a návšteva je vyhodnotená ako absencia (v zmysle cenníka).Týka sa to hlavne pacientov po MUDr. Hančinovej, zdravotná karta od tejto doktorky nenahrádza kompletnú zdravotnú dokumentáciu pacienta, nám je zbytočná...

Vážení pacienti, nezabudnite sa prihlásiť na alergénovú liečbu - kvapky, tbl. aj inj. formy sa začínajú aplikovať už od októbra.

Z dôvodu obsadenosti termínov do konca augusta 2020 prosíme odosielajte svoje žiadosti až po 01.08.2020, kedy začneme prideľovať termíny od septembra 2020.

Od 28. apríla 2020 spúšťame objednávanie pacientov online (eSlužby) formou žiadanky na našom webe. Termín návštevy Vám príde na email uvedený v žiadanke.

Nový web

31.10.2019

Vitajte na našom novom webe, kde sa budeme snažiť Vám prinášať aktuálne informácie z našej ambulancie.